X
تبلیغات
زولا

کلاس درس (جزوات درسی)

دانلود رایگان جزوه و کتاب متوسطه اول و دوم و جزوات دانشگاهی و مشاوره متوسطه و کنکور

جمعه 3 اردیبهشت 1395 ساعت 15:02

آزمون تسلط بر شیمی کنکور استاد جعفری

تسلط بر درس شیمی با تمرین روزانه

کنکور ۹۵ یک ویژگی منحصر به فرد دارد و آن هم این است که بازه‌ی زمانی پروژه ۷ و ۸ برنامه راهبردی ( از ۲۱ فروردین تا کنکور ) طولانی‌تر است.

شاید بتوان این جمله را بیان کرد که امسال، دانش‌آموزانی در کنکور، رتبه های بالا را کسب می‌کنند که در این بازه برنامه درسی منظم و مشخصی دارند و آمادگی ذهنی خود را حفظ می‌کنند و این باعث می‌شود در روز کنکور ، بهترین شرایط را از لحاظ روحی و علمی داشته باشند.

یکی از راهکارهایی که به شما دانش‌آموزان سخت‌کوش و علاقمند کمک می‌کند که بتوانید از این فرصت به‌خوبی استفاده کنید این است که در هردرس و به خصوص دروس اختصاصی، تعداد زیادی آزمون هدف‌دار حل کنید، این آزمون‌ها باید دارای سئوال‌های متنوع و با کیفیت باشند تا بتوانند اولاً به شما کمک کنند تا نکات اصلی درس مورد نظر را دوره کنید و دوماً دارای سئوال‌هایی باشند که به شما نکته‌های جدید بیاموزند.

در آزمون‌هایی که برای شما آماده کرده‌ایم، سعی کرده‌ایم که به هر دوی این هدف‌ها برسیم. از آن‌جا که در آزمون‌های کانون که تا به امروز برگزار شده است، سئوال‌های محاسباتی و سئوال‌های شمارشی، جزو سئوال‌های چالشی هر آزمون بوده‌اند ، بر آن شدیم که آزمون‌هایی طرح کنیم که دارای این دو تیپ از سئوال‌ها باشند.

از آزمون ۱ تا ۵۰ تعداد سئوال‌های هر آزمون، فقط ۱۰ سئوال می‌باشد. این تعداد سئوال، برای این انتخاب شده است که در هر روز زمان زیادی از شما گرفته نشود و بتوانید در کنار سایر برنامه‌هایی که برای جمع‌بندی مدنظر دارید، این آزمون‌ها را نیز حل کنید. بودجه‌بندی سئوالات هر آزمون در جدول زیر ارایه شده، سعی کنید که ابتدا این بودجه‌بندی را مطالعه کنید و سپس هر روز یکی از این آزمون‌ها را حل کنید.

در سری دوم‌ آزمون‌ها (آزمون ۵۱ تا ۱۰۰) ، تعداد بیش‌تری سئوال ، در هرآزمون در نظر گرفته‌ایم تا شما بتوانید مباحث بیش‌تری را در هر آزمون دوره کنید.

به امید آن‌که توانسته باشیم کار کوچکی در جهت افزایش سطح علمی شما دانش‌آموزان فهیم و جهت‌دهی به مطالعه شما، انجام داده باشیم.

سربلند و اثرگذار باشید.

مسعود جعفری

لینک دانلود آزمونها


با تشکر از استاد جعفری و سایت Fera.ir

رامین جعفرزادگان مدرس فیزیک کنکور

09374559437      tehranphys@gmail.com

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.